Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Płowizna: Golf zatrzymał się na drzewie

Utworzony przez krismiszcz, 27 listopada 2010 r. o 12:40 Powrót do artykułu
Jeżeli każdy z Was jest taki mądry, to czemu nie pójdziecie do Iwony do domu i nie powiecie tego dzieciom co tu piszecie prosto w oczy ?? Nie wierze, żeby ktoś nie wiedział, gdzie mieszka Iwona... Tutaj czyta to całe zaje***e Opole i pier***ą głupoty, że nie wiadomo czy śmiać się, czy płakać. Są chwile słabości i każdy je ma. Ale nie piszcie, że mąż nie mógł już na to patrzeć, bo On był cudownym człowiekiem, kochającym ojcem i bardzo dobrym mężem. Znam ich od 20-tu lat. Ale jak w każdej rodzinie mogą być wzloty i upadki i nie wierze też, że u WAS jest IDEALNIE, więc ogarnijcie się "dzieciaczki" i zastanówcie się, czy warto wypisywać te bzdury i pierdoły tutaj! i to jeszcze anonimowo, co boicie sie ? pffff
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karola napisał:
Jeżeli każdy z Was jest taki mądry, to czemu nie pójdziecie do Iwony do domu i nie powiecie tego dzieciom co tu piszecie prosto w oczy ?? Nie wierze, żeby ktoś nie wiedział, gdzie mieszka Iwona... Tutaj czyta to całe zaje***e Opole i pier***ą głupoty, że nie wiadomo czy śmiać się, czy płakać. Są chwile słabości i każdy je ma. Ale nie piszcie, że mąż nie mógł już na to patrzeć, bo On był cudownym człowiekiem, kochającym ojcem i bardzo dobrym mężem. Znam ich od 20-tu lat. Ale jak w każdej rodzinie mogą być wzloty i upadki i nie wierze też, że u WAS jest IDEALNIE, więc ogarnijcie się "dzieciaczki" i zastanówcie się, czy warto wypisywać te bzdury i pierdoły tutaj! i to jeszcze anonimowo, co boicie sie ? pffff
KAROLA POPIERAM CIE W 100% RAFAŁ BYŁ SUPER OJCIEC I MĄŻ IWONA SUPER MAMA NIKT NIE MA PRAWA ICH OCENIAC JESZCZE W TAKO PODŁY SPOSÓB NIECH KAŻDY ZAJMIE SIE SOBĄ A WOGÓLE JEŚLI KTOŚ MA TROSZKE ROZUMU TO POWINIEN SIĘ ZASTANOWIĆ NIM COŚ NAPISZE A JAK MA PISAĆ GŁUPOTY TO LEPIEJ NIECH NIE PISZE WOGÓLE. MAM NADZIEJE ŻE IWONKA WYJDZIE Z TEGO I ŻYCZĘ JEJ TEGO Z CAŁEGO SERCA NIE ZASŁUŻYŁA NA TO CO ONIE J PISZECIE O NA TĄ TRAGEDIĘ CO JĄ I JEJ RODZINĘ SPOTKAŁO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
interesuje napisał:
czlowieku mnie to interesuje bo nasze dzieci chodzą po ulicach a ludzie wsiadaja do aut prawie ,ze nachlani w trupa a jakby małe dzieci szly do szkoly wtedy tam na wsi ?? to co by bylo ?? tragedia dopiero dlatego jestem za tym ,ze zamknac tego kto kierował tym samochodem na dozywocie niech gnije pala w pierdlu ... potem sie czyta w gazetach zabil 3 dzieci jechal pijany !!!!!!! rozumiesz teraz o co mi chodzi? ,ze jak tak sie stalo to moglo byc i gorzej zrozum to rozumiem od czasu do czasu wypic spoko idz se wypij w domu w barze ale nie zagrazaj bezpieczeństwa na uliach bo tam chodza nasze dzieci i potem aby zmarnujesz calej rodzine zycie ... to są dzieci ludzi opanujcie sie i nie mowcie o bródach ...
NIW WIESZ KTO KIEROWAŁ I W JAKIM BYŁ STANIE WIEC PO TA NIEUZASADNIONA EUFORIA CZŁOWIEKU ZAJMIJ SIE SOBĄ I SWOJĄ RODZINĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
vliffes orsday napisał:
piła od czasu do czasu tak jak ksiądz żyje w celibacie.Proszę cie...
O WIDZE ŻE MASZ W RODZINIE KSIĘDZA CO SIE PUSZCZA BO JESTES ZAJEBIŚCIE POINFORMOWANA/Y O JEGO ŻYCIU W CELIBACIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
232 napisał:
TY MOZE I NIE DAJESZ TAKIEGO PRZYKLADU SWOIM DZIECIOM ALE TWOJA MATKA DALA TOBIE I TEZ WŁOCZYŁA SIE Z GOWNIARZAMI TYLKO NIE SPACEROWALA Z NIMI PO NOCACH TYLKO MIALA LEPSZE ZAJECIE!! TAK ZE PILNUJ SWOICH BRUDOW BESZCZELNIAKU!!
POPIERAM KAŻDY WIDZI CUDZE A NIE SWOJE BO TAK NAJEYGODNIEJ :!!!!!!!!!!!!! JEŚLI MACIE TROSZKE SZACUNKU I HONORU DAJCIE SPOKÓJ TEJ RODZINIE I NIE OCENIAJCIE IWONY BO NIE WAM JĄ OCENIEAĆ..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
XXX napisał:
POPIERAM KAŻDY WIDZI CUDZE A NIE SWOJE BO TAK NAJEYGODNIEJ :!!!!!!!!!!!!! JEŚLI MACIE TROSZKE SZACUNKU I HONORU DAJCIE SPOKÓJ TEJ RODZINIE I NIE OCENIAJCIE IWONY BO NIE WAM JĄ OCENIEAĆ..........
DOKŁADNIE NIE WAM JĄ OCENIAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
*J* no przynajmniej jedna osoba, co się ze mną zgadza. po cholere to pchać nosa w nie swoje sprawy? lepiej poszlibyście do kościoła i pomodlili się o zdrowie dla Iwony i o wytrwałość dla jej dzieci, bo jeżeli ktos z was miałby taki przypadek to nie pisałby takich głupot tutaj. Wiem co mówie, z autopsji to wiem. !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak wszyscy jesteście nie winni, wszyscy jesteście poprawnymi Polakami bez wad , wszyscy wielcy prokuratorzy i znawcy.. rzygać mi się chce jak patrzę na te brednie , na te zbędne obrony i najerzdzanie na ludzi, którzy piszą tu prawdę.. Po raz kolejny sprawdza się powiedzenie- " prawda w oczy kole.." ale niestety... taka właśnie ona jest i wszyscy mieszkańcy Opola znają tą ów wymienioną "prawdę" Wiadomo czym zajmowała się Pani Iwona, wiadomo też czym zajmował się jej mąż i proszę mi za przeproszeniem nie pieprzyć głupot jacy byli wielcy - prawda jest że nie jedna matka płakała, płacze i płakać będzie po śladach ich działalności, który to ślad jeszcze przez wiele lat będzie się ciągnął w wielu rodzinach i ich dzieciach... Po śmierci męża Pani I bardzo się zmieniła.. widać było jak dużo schudła, nowa fryzura, solarium... poczuła wolność, częste zabawy, zadawanie się z mężczyznami którzy mogli by być jej synami... Tak nie zachowuje się matka 3 dzieci w tym jednego kilku letniego! WSTYD! Jechali sobie do Lublina po andrzejkach w Karczmie, jechali we 3? to dlaczego Pan Mateusz nie może powiedzieć kto jechał? mowę odjęło.? ... nie... po prostu wszyscy wiedzą , że on kierował, wszyscy wiedzą że nie miał do tego uprawnień, wszyscy wiedzą , żę jechał pod wpływem alkoholu i wszyscy wiedzą że już taki poważny wypadek z którego ledwo co wykaraskało się 2 chłopaków - SPOWODOWAŁ - ale oczywiście bogata rodzinka wyciągneła z bagna syna/wnuczka... dlaczego bajka o 3 ososbie? ano żeby zgonić na kogoś że niby prowadził... gdyż Panu M grozi recydywa - pójdzie siedzieć na 100% i nawet rodzinka w tym wypadku już mu nie pomoże... ludzie widzicie jakie obrażenia doznała Pani I i jakie obrażenia doznał Pan M - czy możliwe aby osoba 3 wyszła z wypadku bez szwanku i jeszcze uciekła? haha zabawne... tym bardziej że Pan M nie jest w stanie powiedzieć kto jeszcze z nimi niby jechał... czyżby zapomniał imienia? a może jeszcze nie zdążył znaleźć jakiegoś idioty któemu zapłaci słone pieniądze by wziął winę niby na siebie i aby powiedział policji ze niby on kierował ale był w szoku i uciekł.. ? mam nadzieję że policja nie da się nabrać na tą bajeczkę... To co napisałam wyżej - to jest prawda i to są fakty a nie wasze je***e pieprzenie by zakryć to jaką naprawdę osobą jest PAni I i PAn M ... miałam się nie udzielać ale nie mogę wytrzymać patrząc na takie brednie które wypisujecie.. ahh jacy oni dobrzy byli ile ludziom pomogli ohh ahh ehh do rany przyłóż .. prawdą jest tylko to = że przez ich działanie wiele rodzin się zgnoiło i wielu synów/córek zostało zatraconych... ale Bóg widzi... czuwa... zauważcie że najczęściej nieszczęscia spotykają tych mniej dobrych ludzi... ale zaraz zaraz- to nie jest wina Boga! On tylko mniej nad takimi "ludzmi" czuwa... każdy ma to na co zasłużył.. Szkoda mi ich bo patrzeć nie patrzeć... to też ludzie... ale człowiek a człowiek to też dwie różne rzeczy Proszę- teraz czekam na zjechanie mojej osoby i na kolejne posty broniące bardzo dobrą kobietę PAnią I Pozdrawiam Ośka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwi mnie jedna sprawa tego o to forum. Potraficie oczerniac kobiete ktora ucierpiala jako PASAZER w tym wlasnie wypadku,a nie widac zainteresowania chlopakiem ktory ten wypadek spowodowal prawdopodobnie pod wplywem alkoholu to nie byl pierwszy jego wypadek poniweaz nie zdąrzyl otrzasnac sie po wczesniejszym ktory mial miejsce prawdopodobnie 3 lata temu w ktorym zginelo by cztery NIEWINNE osoby a przez jego wlasna nieodpowiedzialnosc okaleczyl (czyt. UPOSLEDZIL) ! do konca zycia swojego wlasnego kolege oraz rodziny osob ktorzy z nim jechali. Powtorka z rozrywki nastapila 27 listopada. Moze rozpocznijmy rozmowe o tym wlasnie mezczyznie ktory mimo tego ze mial zabrane prawo jazdy zasiadl ponownie za kierownica z kobieta ktora ma troje dzieci w tym coreczke z tego co mi wiadomo 5 letnia. Nie wazne jest to ze kobieta jesli NAWET wreczyla mu kluczyki i byl to jej samochod, jej pomysł, jego nauczka z poprzednich lat i rozum ktory powinien mu dac do myslenia-- KAZDY KIEROWCA BIERZE ODPOWIEDZIALNOSC ZA OSOBY KTORE ZNAJDUJA SIE PODCZAS JAZDY W SAMOCHODZIE. Moze wlasnie o tym porozmawiajmy bo wydaje mi sie ze to jest lepszy temat niz anonimowe oczernianie kobiety i jej rodziny ktorzy w tej o to chwili najbardziej cierpia i raczej potrzebuja wsparcia a nie wyciagania ich na jakies strony internetowe i pisanie o ich domowych i rodzinnych problemach oraz klopotach o ile sa one wogole prawdziwe a nawet jesli sa to, to nie jest czas i miejsce na takie slowa i komentarze... Wydaje mi sie ze temat tego mezczyzny jest o wiele bardziej interesujacy poniewaz mozemy tutaj wszyscy wiele sie nauczyc ze alkohol+jazda samochodem daje cierpienie osob niewinnych!! MIEJMY SWOJE ROZUMY!!! KTOS NIE MOZE NAS DO NICZEGO ZMUSIC!! KAZDY POWINIEN MIEC SWOJE ZDANIE!! A NAJBARDZIEJ BRAKOWALO WLASNIE ZDANIA TEGO KIEROWCY I JEGO ODPOWIEDZIALNOSCI!! I WŁASNIE TU MAMY PRZYCZYNE TRAGEDII!!! A SKUTKI JEJ ZNACIE PANSTWO SAMI!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o widze wreszcie jakies dwie normalne,prawdziwe i subiektywne opinie , brawa dla was !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moim zdaniem wogole jest to temat na forum o wypadku samochodowym jego skutkach,przyczynach i tylko na ten temat sie poprostu wypowiadajcie TYLE DO POWIEDZENIA MAM NA TEN TEMAT !! Jestescie poprost zalosni !!! Udajecie tutaj wielkich wyksztalconych a przedewszystkim inteligentnych ludzi ktorzy w rzeczywistosci sa zwyklymi deb***ami ktorzy wypowiadaja sie wogole na calkowicie inny temat! ale nie ma to jak robic sensacje ?! Prawda ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osienka napisał:
Tak wszyscy jesteście nie winni, wszyscy jesteście poprawnymi Polakami bez wad , wszyscy wielcy prokuratorzy i znawcy.. rzygać mi się chce jak patrzę na te brednie , na te zbędne obrony i najerzdzanie na ludzi, którzy piszą tu prawdę.. Po raz kolejny sprawdza się powiedzenie- " prawda w oczy kole.." ale niestety... taka właśnie ona jest i wszyscy mieszkańcy Opola znają tą ów wymienioną "prawdę" Wiadomo czym zajmowała się Pani Iwona, wiadomo też czym zajmował się jej mąż i proszę mi za przeproszeniem nie pieprzyć głupot jacy byli wielcy - prawda jest że nie jedna matka płakała, płacze i płakać będzie po śladach ich działalności, który to ślad jeszcze przez wiele lat będzie się ciągnął w wielu rodzinach i ich dzieciach... Po śmierci męża Pani I bardzo się zmieniła.. widać było jak dużo schudła, nowa fryzura, solarium... poczuła wolność, częste zabawy, zadawanie się z mężczyznami którzy mogli by być jej synami... Tak nie zachowuje się matka 3 dzieci w tym jednego kilku letniego! WSTYD! Jechali sobie do Lublina po andrzejkach w Karczmie, jechali we 3? to dlaczego Pan Mateusz nie może powiedzieć kto jechał? mowę odjęło.? ... nie... po prostu wszyscy wiedzą , że on kierował, wszyscy wiedzą że nie miał do tego uprawnień, wszyscy wiedzą , żę jechał pod wpływem alkoholu i wszyscy wiedzą że już taki poważny wypadek z którego ledwo co wykaraskało się 2 chłopaków - SPOWODOWAŁ - ale oczywiście bogata rodzinka wyciągneła z bagna syna/wnuczka... dlaczego bajka o 3 ososbie? ano żeby zgonić na kogoś że niby prowadził... gdyż Panu M grozi recydywa - pójdzie siedzieć na 100% i nawet rodzinka w tym wypadku już mu nie pomoże... ludzie widzicie jakie obrażenia doznała Pani I i jakie obrażenia doznał Pan M - czy możliwe aby osoba 3 wyszła z wypadku bez szwanku i jeszcze uciekła? haha zabawne... tym bardziej że Pan M nie jest w stanie powiedzieć kto jeszcze z nimi niby jechał... czyżby zapomniał imienia? a może jeszcze nie zdążył znaleźć jakiegoś idioty któemu zapłaci słone pieniądze by wziął winę niby na siebie i aby powiedział policji ze niby on kierował ale był w szoku i uciekł.. ? mam nadzieję że policja nie da się nabrać na tą bajeczkę... To co napisałam wyżej - to jest prawda i to są fakty a nie wasze je***e pieprzenie by zakryć to jaką naprawdę osobą jest PAni I i PAn M ... miałam się nie udzielać ale nie mogę wytrzymać patrząc na takie brednie które wypisujecie.. ahh jacy oni dobrzy byli ile ludziom pomogli ohh ahh ehh do rany przyłóż .. prawdą jest tylko to = że przez ich działanie wiele rodzin się zgnoiło i wielu synów/córek zostało zatraconych... ale Bóg widzi... czuwa... zauważcie że najczęściej nieszczęscia spotykają tych mniej dobrych ludzi... ale zaraz zaraz- to nie jest wina Boga! On tylko mniej nad takimi "ludzmi" czuwa... każdy ma to na co zasłużył.. Szkoda mi ich bo patrzeć nie patrzeć... to też ludzie... ale człowiek a człowiek to też dwie różne rzeczy Proszę- teraz czekam na zjechanie mojej osoby i na kolejne posty broniące bardzo dobrą kobietę PAnią I Pozdrawiam Ośka
Zastanawia mnie twoj emocjonalny stosunek do tej sprawy. Strasznie przezywasz, przeklinasz... wychodzi z ciebie jakas niejasna zawiść... podejrzane to jest... cos tu nie gra. Fryzjer, solarium, szczupla sylwetka? To Ci przeszkadzalo chyba.. Napisz swoje nazwisko i mozemy rozmawiac. Twoj watek nie jest na temat i jest nie moralny w tej sytuacji. Musialas sie wypowiedziec!!! proponuje isc do najbardziej zainteresowanych w tym watku i wyzalic sie osobiscie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osienka napisał:
Tak wszyscy jesteście nie winni, wszyscy jesteście poprawnymi Polakami bez wad , wszyscy wielcy prokuratorzy i znawcy.. rzygać mi się chce jak patrzę na te brednie , na te zbędne obrony i najerzdzanie na ludzi, którzy piszą tu prawdę..Po raz kolejny sprawdza się powiedzenie- " prawda w oczy kole.." ale niestety... taka właśnie ona jest i wszyscy mieszkańcy Opola znają tą ów wymienioną "prawdę"Wiadomo czym zajmowała się Pani Iwona, wiadomo też czym zajmował się jej mąż i proszę mi za przeproszeniem nie pieprzyć głupot jacy byli wielcy - prawda jest że nie jedna matka płakała, płacze i płakać będzie po śladach ich działalności, który to ślad jeszcze przez wiele lat będzie się ciągnął w wielu rodzinach i ich dzieciach... Po śmierci męża Pani I bardzo się zmieniła.. widać było jak dużo schudła, nowa fryzura, solarium... poczuła wolność, częste zabawy, zadawanie się z mężczyznami którzy mogli by być jej synami... Tak nie zachowuje się matka 3 dzieci w tym jednego kilku letniego! WSTYD!Jechali sobie do Lublina po andrzejkach w Karczmie, jechali we 3? to dlaczego Pan Mateusz nie może powiedzieć kto jechał? mowę odjęło.? ... nie... po prostu wszyscy wiedzą , że on kierował, wszyscy wiedzą że nie miał do tego uprawnień, wszyscy wiedzą , żę jechał pod wpływem alkoholu i wszyscy wiedzą że już taki poważny wypadek z którego ledwo co wykaraskało się 2 chłopaków - SPOWODOWAŁ - ale oczywiście bogata rodzinka wyciągneła z bagna syna/wnuczka... dlaczego bajka o 3 ososbie? ano żeby zgonić na kogoś że niby prowadził... gdyż Panu M grozi recydywa - pójdzie siedzieć na 100% i nawet rodzinka w tym wypadku już mu nie pomoże...ludzie widzicie jakie obrażenia doznała Pani I i jakie obrażenia doznał Pan M - czy możliwe aby osoba 3 wyszła z wypadku bez szwanku i jeszcze uciekła? haha zabawne... tym bardziej że Pan M nie jest w stanie powiedzieć kto jeszcze z nimi niby jechał... czyżby zapomniał imienia? a może jeszcze nie zdążył znaleźć jakiegoś idioty któemu zapłaci słone pieniądze by wziął winę niby na siebie i aby powiedział policji ze niby on kierował ale był w szoku i uciekł.. ? mam nadzieję że policja nie da się nabrać na tą bajeczkę...To co napisałam wyżej - to jest prawda i to są fakty a nie wasze je***e pieprzenie by zakryć to jaką naprawdę osobą jest PAni I i PAn M ... miałam się nie udzielać ale nie mogę wytrzymać patrząc na takie brednie które wypisujecie.. ahh jacy oni dobrzy byli ile ludziom pomogli ohh ahh ehh do rany przyłóż .. prawdą jest tylko to = że przez ich działanie wiele rodzin się zgnoiło i wielu synów/córek zostało zatraconych... ale Bóg widzi... czuwa... zauważcie że najczęściej nieszczęscia spotykają tych mniej dobrych ludzi... ale zaraz zaraz- to nie jest wina Boga! On tylko mniej nad takimi "ludzmi" czuwa... każdy ma to na co zasłużył..Szkoda mi ich bo patrzeć nie patrzeć... to też ludzie... ale człowiek a człowiek to też dwie różne rzeczy ;)Proszę- teraz czekam na zjechanie mojej osoby i na kolejne posty broniące bardzo dobrą kobietę PAnią IPozdrawiamOśka
BRAWO DLA OSIEŃKI!!! I TO JEST CAŁA PRAWDA ZGADZAM SIE Z NIĄ W 100%!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osienka napisał:
Tak wszyscy jesteście nie winni, wszyscy jesteście poprawnymi Polakami bez wad , wszyscy wielcy prokuratorzy i znawcy.. rzygać mi się chce jak patrzę na te brednie , na te zbędne obrony i najerzdzanie na ludzi, którzy piszą tu prawdę.. Po raz kolejny sprawdza się powiedzenie- " prawda w oczy kole.." ale niestety... taka właśnie ona jest i wszyscy mieszkańcy Opola znają tą ów wymienioną "prawdę" Wiadomo czym zajmowała się Pani Iwona, wiadomo też czym zajmował się jej mąż i proszę mi za przeproszeniem nie pieprzyć głupot jacy byli wielcy - prawda jest że nie jedna matka płakała, płacze i płakać będzie po śladach ich działalności, który to ślad jeszcze przez wiele lat będzie się ciągnął w wielu rodzinach i ich dzieciach... Po śmierci męża Pani I bardzo się zmieniła.. widać było jak dużo schudła, nowa fryzura, solarium... poczuła wolność, częste zabawy, zadawanie się z mężczyznami którzy mogli by być jej synami... Tak nie zachowuje się matka 3 dzieci w tym jednego kilku letniego! WSTYD! Jechali sobie do Lublina po andrzejkach w Karczmie, jechali we 3? to dlaczego Pan Mateusz nie może powiedzieć kto jechał? mowę odjęło.? ... nie... po prostu wszyscy wiedzą , że on kierował, wszyscy wiedzą że nie miał do tego uprawnień, wszyscy wiedzą , żę jechał pod wpływem alkoholu i wszyscy wiedzą że już taki poważny wypadek z którego ledwo co wykaraskało się 2 chłopaków - SPOWODOWAŁ - ale oczywiście bogata rodzinka wyciągneła z bagna syna/wnuczka... dlaczego bajka o 3 ososbie? ano żeby zgonić na kogoś że niby prowadził... gdyż Panu M grozi recydywa - pójdzie siedzieć na 100% i nawet rodzinka w tym wypadku już mu nie pomoże... ludzie widzicie jakie obrażenia doznała Pani I i jakie obrażenia doznał Pan M - czy możliwe aby osoba 3 wyszła z wypadku bez szwanku i jeszcze uciekła? haha zabawne... tym bardziej że Pan M nie jest w stanie powiedzieć kto jeszcze z nimi niby jechał... czyżby zapomniał imienia? a może jeszcze nie zdążył znaleźć jakiegoś idioty któemu zapłaci słone pieniądze by wziął winę niby na siebie i aby powiedział policji ze niby on kierował ale był w szoku i uciekł.. ? mam nadzieję że policja nie da się nabrać na tą bajeczkę... To co napisałam wyżej - to jest prawda i to są fakty a nie wasze je***e pieprzenie by zakryć to jaką naprawdę osobą jest PAni I i PAn M ... miałam się nie udzielać ale nie mogę wytrzymać patrząc na takie brednie które wypisujecie.. ahh jacy oni dobrzy byli ile ludziom pomogli ohh ahh ehh do rany przyłóż .. prawdą jest tylko to = że przez ich działanie wiele rodzin się zgnoiło i wielu synów/córek zostało zatraconych... ale Bóg widzi... czuwa... zauważcie że najczęściej nieszczęscia spotykają tych mniej dobrych ludzi... ale zaraz zaraz- to nie jest wina Boga! On tylko mniej nad takimi "ludzmi" czuwa... każdy ma to na co zasłużył.. Szkoda mi ich bo patrzeć nie patrzeć... to też ludzie... ale człowiek a człowiek to też dwie różne rzeczy Proszę- teraz czekam na zjechanie mojej osoby i na kolejne posty broniące bardzo dobrą kobietę PAnią I Pozdrawiam Ośka
PO CO JECHAĆ TWOJĄ OSOBE MYŚLISZ ZE NIE WIEMY KIM JEZTEŚ I Z JAKIEGO KOMPA POSZEDŁ TEN KOMENTARZ WIEMY BO JESTEŚ NA TYL;E CIEMNA ZE NIE MASZ POJĘCIA ZE MOŻNA TO SPRAWDZIĆ A CO DO TEGO CZY IWONA I JAK SIE ZMIENIŁA TO CO SZKODA CI ZE SCHUDŁA I DBAŁA O SIEBIE NIE NO MIAŁA SIE ZAJECHAĆ Z WYGLĄDEM JAK TWOJA MATKA ku*** WEZ PRZESTAŃ ZAL d*** SCISKA CZEGO SIE NIE PODPISAŁA CO BOISZ SIE ZE CO DRUGA OSOBA N ULICY BY CI W TWARZ NAPLUŁA I TRAK DOJDZIE DO TEGO . A NAJLEIEJ OŚKA ZE ANIOŁEM NIE JESTEŚ MASZ JAK W BANKU ZE JA ANI POKAŻE KIM JEST OŚKA I WTEDY POWTÓRZYSZ JEJ TO W OCZY CO NAPISANE JEST P-RZEZ CIEBIE NA FORUM JESTEŚ OBRZYDLIWYM GNOJEM NIE MAJĄCYM POJECIA O ŻYCI I POPROSTU BAWI CIE SENSACJA DO ZOBACZENIA NA MIEŚCIE JA PIERWSZA JAK CIE SPOTKAM NAPLUJE CI W TĘ PARSZYWĄ MORDĘ!!!!!!!!!!!!!!! DO ZOBACZENIA OŚKA J
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
*Osieńka* z jednej strony masz racje, ale z drugiej tak jakbyś zazdrościła Iwonie. Jest bardzo atrakcyjną kobietą. A to, ze po śmierci męża tak się stało, najwyraźniej wcześniej nie dawała rady. Zmarł Ci mąż, że wiesz jakie to przeżycie ?? Zapewne nie, skoro tak piszesz. Iwona nigdy nie czuła się piękna. Dopiero teraz jak zauważyliście wszyscy stała się taką kobietą, która dba o siebie, zwraca uwagę.I bardzo dobrze. Czuła się piękna.... a to jest coś wspaniałego, tym bardziej dla kobiety w jej wieku. a co do Mateusza.... hmmm nie wiem, brak słów po prostu.... człowiek zero odpowiedzialności, zero myślenia, zero jakiejkolwiek konsekwencji z wcześniejszego wypadku. Człowiek dorosły i zdrowy na umyśle by tak nie postąpił, myśle, że nawet pod wpływem alkoholu. i wiadomo, ba mam nadzieje, że sie nie wywinie z tego już. za dużo osób przez niego wycierpiało, jak ktoś napisał, że upośledził własnie ... tak święta prawda. Chłopak do końca życia nie jest niepełnosprawny, bo tak można napisać i mówić o tym. rodzina mu w tym nie pomoże.... mam taką wielką nadzieje, że beknie za swoje błędy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
/??? napisał:
Zastanawia mnie twoj emocjonalny stosunek do tej sprawy. Strasznie przezywasz, przeklinasz... wychodzi z ciebie jakas niejasna zawiść... podejrzane to jest... cos tu nie gra. Fryzjer, solarium, szczupla sylwetka? To Ci przeszkadzalo chyba.. Napisz swoje nazwisko i mozemy rozmawiac. Twoj watek nie jest na temat i jest nie moralny w tej sytuacji. Musialas sie wypowiedziec!!! proponuje isc do najbardziej zainteresowanych w tym watku i wyzalic sie osobiscie.
I TU JESTEM ZA A MOŻE OŚCE SZKODA ZE IWONKA SIE NIE BAŁA W LUSTRO SPOJRZEĆ BO UMIAŁA ZADBAĆ O SIEBIE I CO W TYM ZŁEGO OŚKA WSTAW FOTE SWOJĄ DONA FORUM PEWNIE HABIT I GUMOWCE NA TYLE CIE STAC . A TAK WOGÓLE TO TO FORUM ZAJEBISCIE ODBIEGA OD TEMATU WYGLADA JAK SĄDZNIE PRZEZ ANNE MARIE WESOŁOWSKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też się zgadzam tylko z tym kierowcą coś mi nie pasuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj dowiedziałam się o tym forum i o tym co jest wypisywane na temat tego wypadku.Postanowiłam sprawdzić te opinie internautów.Teraz wierzę w to co mi mówiono o tym ,,forum,,.SZOk!!!! Wydarzyła się tragedia,większość z Was jest świetnie poinformowana na temat Iwony,św.p Rafała i ich dzieci.Mam wrażenie jak byście z nimi mieszkali,żyli i przebywali do dnia wypadku.Wniosek-dobrze ich znacie.Dzisiaj usłyszałam taką opinię-skoro tak dobrze Iwonę znali,to czemu nie próbowali jej doradzić,odradzić wyjścia z domu,przekonać do zostania z dziećmi?Może to te same osoby się z Iwoną spotykały a teraz ją tępią za jej zachowanie,bardzo łatwo jest kopać leżącego,łatwo jest krytykować kogoś co nie może się sam obronić i podpisywać anonimowo.Nikt z Was pewnie nie był przy tym wypadku,jeśli macie taką wiedzę to podzielcie się z policją a nie na forum! Nie powinno się w ten sposób wyrażać na forum swoich poglądów na ten temat,zostawcie to dla siebie.Czytam o tym jak można zostawiać dzieci zwłaszcza najmłodszą 5 latkę ? Ale jak też można opisywać takie rzeczy ? Czy Wy wtedy myślicie o tych dzieciach jak się czują,jak im musi być przykro.I tak jest im ciężko,po co te opinie,to są tylko dzieci ,co one są winne!!!!Powinniście uszanować ich tragedię i dać im spokój.Jestem ciekawa czy ktoś z Was zaoferował jakakolwiek pomoc tym dzieciom ? Na koniec -zgadzam się że alkohol i jazda po nim to przestępstwo ale nikt chyba nie wie jak to było w tym przypadku więc darujmy sobie te opinie.Rodzinie wystarczająco jest ciężko więc nie dokładajmy im kolejnych cegiełek a dzieciom życzmy wytrwałości i siły w tych ciężkich chwilach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ona napisał:
Dzisiaj dowiedziałam się o tym forum i o tym co jest wypisywane na temat tego wypadku.Postanowiłam sprawdzić te opinie internautów.Teraz wierzę w to co mi mówiono o tym ,,forum,,.SZOk!!!! Wydarzyła się tragedia,większość z Was jest świetnie poinformowana na temat Iwony,św.p Rafała i ich dzieci.Mam wrażenie jak byście z nimi mieszkali,żyli i przebywali do dnia wypadku.Wniosek-dobrze ich znacie.Dzisiaj usłyszałam taką opinię-skoro tak dobrze Iwonę znali,to czemu nie próbowali jej doradzić,odradzić wyjścia z domu,przekonać do zostania z dziećmi?Może to te same osoby się z Iwoną spotykały a teraz ją tępią za jej zachowanie,bardzo łatwo jest kopać leżącego,łatwo jest krytykować kogoś co nie może się sam obronić i podpisywać anonimowo.Nikt z Was pewnie nie był przy tym wypadku,jeśli macie taką wiedzę to podzielcie się z policją a nie na forum! Nie powinno się w ten sposób wyrażać na forum swoich poglądów na ten temat,zostawcie to dla siebie.Czytam o tym jak można zostawiać dzieci zwłaszcza najmłodszą 5 latkę ? Ale jak też można opisywać takie rzeczy ? Czy Wy wtedy myślicie o tych dzieciach jak się czują,jak im musi być przykro.I tak jest im ciężko,po co te opinie,to są tylko dzieci ,co one są winne!!!!Powinniście uszanować ich tragedię i dać im spokój.Jestem ciekawa czy ktoś z Was zaoferował jakakolwiek pomoc tym dzieciom ? Na koniec -zgadzam się że alkohol i jazda po nim to przestępstwo ale nikt chyba nie wie jak to było w tym przypadku więc darujmy sobie te opinie.Rodzinie wystarczająco jest ciężko więc nie dokładajmy im kolejnych cegiełek a dzieciom życzmy wytrwałości i siły w tych ciężkich chwilach.
Ja rozumiem Cie w 100 % ale też patrzymy na to z tej strony ,że też mogi ucierpieć przy tym niewinni ludzie i nie patrzy też tak na poszkodowanych bo to ich głupota ale patrzy na bezpieczeństwo . PS. Bo każdy wtedy mógł iśc po Ulicy o to w tym chodzi , swoje zdrowie okey ale uszanuj tez innych . Narazie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi się tam nie widzi iśc po ulicy i żebym wpadł mi golf na głowe i żeby mnie zabiło sory ... ;/ dla mnie wina jest po stronie każdej osoby co jechała w tym samochodzie i taka jest prawda nie ma nikogo bez winy więc nie oczerniajcie nikogo i nie wybielajcie proponuje zamknąc forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...